Нұр-Сұлтан қаласының тұрғындарына қала шегінен тыс емделу үшін бюджет қаражаты есебінен тегін жол жүруді ұсыну туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 397/52-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 1233 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2021 жылғы 29 қыркүйектегі № 84/12-VІІ шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 29.09.2021 № 84/12-VІІ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесімен бюджет қаражаты есебінен қала шегінен тыс жоғары технологиялық медициналық көмек алуға жолданған Нұр-Сұлтан қаласының тұрғындарына Қазақстан Республикасының шегінде тегін жол жүру ұсынылсын.
2. Науқас және оны алып жүруші тұлғаның екі жаққа жол жүру құнын төлеу, қаланың бюджет қаражаты есебінен әуе, теміржол және халықаралық автомобиль көлігімен жүргені үшін, "Тальго" жолаушылар пойызының купе вагоны билетінің орташа құнынан аспайтын көлемде жүргізілсін.
3. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы №450/62-IV "Астана қаласының тұрғындарына қала шегінен тыс емделуге бюджеттік қаражаттар есебінен тегін жол жүруін ұсыну туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 675 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 25 маусымда "Вечерняя Астана" және "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Күрішбаев
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихаты хатшысы
Ж. Нұрпейісов

О предоставлении жителям города Нур-Султан бесплатного проезда на лечение за пределы города за счет бюджетных средств
Решение маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 397/52-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 3 июля 2019 года № 1233. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 29 сентября 2021 года № 84/12-VII.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 29.09.2021 № 84/12-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатный проезд жителям города Нур-Султан, направляемым государственным учреждением "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан" за пределы города на получение высокотехнологичной медицинской помощи за счет бюджетных средств в пределах Республики Казахстан.
2. Оплату стоимости проезда в оба конца больного и лица, его сопровождающего, производить из средств бюджета города за проезд на воздушном, железнодорожном и междугородном автомобильном транспорте в размере не более средней стоимости билета купейного вагона пассажирского поезда "Тальго".
3. Признать утратившим силу решение маслихата города Астаны от 12 мая 2011 года № 450/62-IV "О предоставлении жителям города Астаны бесплатного проезда на лечение за пределы города за счет бюджетных средств" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 675, опубликовано 25 июня 2011 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана").
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
города Нур-Султан
А. Куришбаев
Секретарь маслихата
города Нур-Султан
Ж. Нурпиисов