Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 7431 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Кеңес ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің Кеңес ауылы және Домбыралы ауылы елді мекендерінің жерлерінде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жалпы алаңы 10,062 гектар жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Кенесского сельского округа Аккольского района Акмолинской области от 14 октября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2019 года № 7431
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Кенесского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 10,062 гектар в землях населенных пунктов села Кенес и села Домбыралы Кенесского сельского округа Аккольского района для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, согласно приложению к настоящему решению.

2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Р.Ашимов
Кеңес ауылдық округі әкімінің
2019 жылғы "14" қазандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округінің Кеңес ауылы және Домбыралы ауылы елді мекендерінің жерлерінде белгіленген жер учаскелерінің қауымдық сервитуты
Жер учаскесiнiң орналасқан жерi
Қауымдық сервитут белгiленген жерлер, гектар жалпы
Жер санаты
Оның ішінде:
егістік барлығы (гектар)
шабындық (гектар)
жайылым (гектар)
басқалар
1
Кеңес ауылы

2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Р.Ашимов
Приложение
к решению акима
Кенесского сельского округа
от "14" октября 2019 года № 1
Публичный сервитут земельных участков, установленный в землях населенных пунктов села Кенес и села Домбыралы Кенесского сельского округа Аккольского района для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи
Местонахож
дение земельного участка
Земли, установленные публичным сервитутом, гектар общее
Категория земель
Из них:
пашня всего (гектар)
сенокос (гектар)
пастбища (гектар)
прочие
1
село Кенес