Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің 2019 жылғы 14 қазандағы № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 7430 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне сәйкес, Азат ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану үшін Ақкөл ауданының Азат ауылы елді мекенінің жерлерінде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жалпы алаңы 3,8502 гектар жер учаскелерін алып қоймастан үш (3) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Талшықты-оптикалық байланыс желісін жобалау, жүргізу және пайдалану мақсатында жер учаскесін пайдаланған кезде "Қазақтелеком" акционерлік қоғамы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі С.Ыдырысов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима аула Азат Аккольского района Акмолинской области от 14 октября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 октября 2019 года № 7430
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, аким села Азат РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на три (3) года без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 3,8502 гектар в землях населенного пункта села Азат Аккольского района для проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка в целях проектирования, прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким села С.Идрисов