Ерейментау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қарашадағы № а-11/415 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 7517 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылсын:
1) Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 желтоқсандағы № а-12/422 "Ерейментау ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6232 тіркелді, 2017 жылғы 26 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды);
2) Ерейментау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № а-11/415 "Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 06 желтоқсандағы № а-12/422 "Ерейментау ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6901 тіркелді, 2018 жылғы 12 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланды).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының М. Х. Кабдулловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Альжанов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 25 ноября 2019 года № а-11/415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2019 года № 7517
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Ерейментауского района:
1) постановление акимата Ерейментауского района от 06 декабря 2017 года № а-12/422 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6232, опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2) постановление акимата Ерейментауского района от 27 ноября 2018 года № а-11/415 "О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 06 декабря 2017 года № а-12/422 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Ерейментауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6901, опубликовано 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабдуллова М. Х.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Альжанов