Шортанды ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 22 шілдедегі № А-7/154 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 шілдеде № 7287 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қарашадағы № А-10/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 15.11.2019 № А-10/225 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық Экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1 тармағына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шортанды ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімнің орынбасары Е.Қ. Мұхамединге жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Г.Сәдуақасова
Шортанды ауданы әкімдігінің
2019 жылғы " 22 " шілдедегі
№ А-7/154 қаулысымен
бекітілген
Шортанды ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Әкімшілік-аумақтық бірліктің атауы
Орналасу орындары
1
Шортанды кенті
Феликс Дзержинский көшесі, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанында
2
Дамса ауылы
Александр Велижанцев көшесі, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "В. П. Кузьмин атындағы Дамса орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
3
Степное ауылы
Асар көшесі, "Айжадыра" дәмханасының жанында
4
Научный кенті
Мерей көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында
5
Жолымбет кенті
Абай Құнанбаев көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында
6
Андреевка ауылы
Мұхтар Әуезов көшесі, "Қарлығаш" және "Анастасия" дүкендерінің жанында;
Дінмұхамед Қонаев көшесі "Жұлдыз" дүкенінің жанында
7
Октябрьское ауылы
Жастар көшесі, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Октябрьская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Раевка ауылы
Абай көшесі, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Раевская орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
9
Гуляй Поле ауылы
Сәкен Сейфуллин көшесі, "Горизонт" дүкенінің жанында
10
Новограф ауылы
Бейбітшілік көшесі, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалық жүйесі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
11
Пригородное ауылы
Целинная көшесі, "Баскөл-2012" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
12
Камышенка ауылы
Абай көшесі, "Комагро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
13
Петровка ауылы
Приречная көшесі, "Петровское" акционерлік қоғамының дәмханасы мен наубайханасы ғимаратының алдында
14
Қара-Адыр бекеті
Элеваторная көшесі, "Алтын-Дән 2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының алдындағы алаң
15
Белое Озеро ауылы
Достық көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында
16
Новоселовка ауылы
Абай көшесі, "Новоселовка" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында
17
Новокубанка ауылы
Кан де Хан көшесі, орталық алаң
18
Алтайское ауылы
Болашақ көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында
19
Бозайғыр ауылы
Лян көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында;
Дінмұхамед Қонаев көшесі, кіре берістегі автобус аялдамасының жанында
20
Төңкеріс бекеті
Сәкен Сейфуллин көшесі, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанында
21
Бектау ауылы
Дінмұхамед Қонаев көшесі, орталық алаң

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 22 июля 2019 года № А-7/154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июля 2019 года № 7287. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15 ноября 2019 года № А-10/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 15.11.2019 № А-10/225 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11148), акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Шортандинского района.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухамедина Е.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Г.Садвокасова
Утверждены
постановлением акимата
Шортандинского района
от "22" июля 2019 года
№ А-7/154
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Шортандинского района
Наименование административно-территориальной единицы
Места размещения
1
поселок Шортанды
улица Феликса Дзержинского, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
2
село Дамса
улица Александра Велижанцева, возле здания государственного учреждения "Дамсинская средняя школа имени В.П. Кузьмина" отдела образования Шортандинского района
3
село Степное
улица Асар, возле кафе "Айжадыра"
4
поселок Научный
улица Мерей, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
5
поселок Жолымбет
улица Абая Кунанбаева, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
6
село Андреевка
улица Мухтара Ауэзова, возле магазинов "Карлыгаш" и "Анастасия";
улица Динмухамеда Кунаева, возле магазина "Жулдыз"
7
село Октябрьское
улица Жастар, возле здания государственного учреждения "Октябрьская основная школа" отдела образования Шортандинского района
8
село Раевка
улица Абая, возле здания государственного учреждения "Раевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
9
село Гуляй Поле
улица Сакена Сейфуллина, возле магазина "Горизонт"
10
село Новографское
улица Бейбитшилик, возле здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Шортандинского района
11
село Пригородное
улица Целинная, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Басколь-2012"
12
село Камышенка
улица Абая, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Комагро"
13
село Петровка
улица Приречная, перед зданием кафе и пекарни акционерного общества "Петровское"
14
станция Кара-Адыр
улица Элеваторная, площадь перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Алтын-Дан 2030"
15
село Белое Озеро
улица Достык, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
16
село Новоселовка
улица Абая, возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Новоселовка"
17
село Новокубанка
улица Кан де Хана, центральная площадь
18
село Алтайское
улица Болашак, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
19
село Бозайгыр
улица Ляна, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района;
улица Динмухамеда Кунаева, возле автобусной остановки при въезде
20
станция Тонкерис
улица Сакена Сейфуллина, возле здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
21
село Бектау
улица Динмухамеда Кунаева, центральная площадь