Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 37 "Әйтеке би ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 288 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 6156 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 маусымдағы № 416 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 17.06.2020 № 416 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізудің тәртібі туралы" Заңының 10-бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 37 "Әйтеке би ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5005 тіркелген, 2016 жылғы 02 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі қосымшасының:
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шерулер мен демонстрациялар мына маршрут бойынша өтеді:
"Целинник" мәдениет үйінің алаңынан бастап, Т. Жүргенов көшесі бойымен Ы. Алтынсарин көшесіне, Комсомол ауылындағы орналасқан орталық саябақ алдындағы алаң.";
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі қосымшасының:
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шествия и демонстрации проходят по маршруту:
от площади дома культуры "Целинник", по улице Т. Жургенова на улицу Ы. Алтынсарина, площадь перед центральным парком села Комсомольское.";
көрсетілген шешімнің қазақ тіліндегі қосымшасының:
5 тармақ 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Шараларды ұйымдастырушылар мен оларға қатысушылардың:
1) көлік және жаяу жүргіншілердің қозғалысына бөгет жасауына;".
2. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 15 июня 2016 года № 37 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Айтекебийском районе"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16 мая 2019 года № 288. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 мая 2019 года № 6156. Утратило силу решением Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2020 года № 416
Сноска. Утратило силу решением Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 17.06.2020 № 416 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 15 июня 2016 года № 37 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Айтекебийском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5005, опубликованное 02 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в приложении указанного решения на казахском языке:
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Шерулер мен демонстрациялар мына маршрут бойынша өтеді:
"Целинник" мәдениет үйінің алаңынан бастап, Т. Жүргенов көшесі бойымен Ы. Алтынсарин көшесіне, Комсомол ауылындағы орналасқан орталық саябақ алдындағы алаң.";
в приложении указанного решения на русском языке:
пункт 3 изложить в следующей новой редакции:
"3. Шествия и демонстрации проходят по маршруту:
от площади дома культуры "Целинник", по улице Т. Жургенова на улицу Ы. Алтынсарина, площадь перед центральным парком села Комсомольское.";
в приложении указанного решения на казахском языке:
подпункт 1) пункт 5 изложить в следующей новой редакции:
"5. Шараларды ұйымдастырушылар мен оларға қатысушылардың:
1) көлік және жаяу жүргіншілердің қозғалысына бөгет жасауына;".
2. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. А. Дошаев
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Б. Таңсықбаев

1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии Айтекебийского
районного маслихата
А. А. Дошаев
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Б. Тансыкбаев