Шектеу іс-шараларын алу және Алға ауданы Ақай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 01 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Ақай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 6068 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 2-6-04/41 ұсынысына сәйкес, Ақай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы Ақай ауылдық округі Қабаш-Тоғай қыстағында орналасқан "Абылай" шаруа қожалығында, мүйізді ірі қара малдары арасынан құтырма ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары алынсын.
2. Алға ауданы Ақай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 01 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-194 болып тіркелген, 2019 жыл 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын деп танылсын.
3. "Ақай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақай ауылдық округінің әкімі Ә.І. Сәрсен

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Акайского сельского округа Алгинского района от 10 января 2019 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Акайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 5 апреля 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 апреля 2019 года № 6068
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного–санитарного инспектора Алгинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 февраля 2019 года № 2-6-04/41, аким Акайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории крестьянского хозяйства "Абылай", расположенного в зимовке Кабаш-Тогай Акайского сельского округа Алгинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Акайского сельского округа Алгинского района от 10 января 2019 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-194, опубликованное 18 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Акайского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департамента юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Акайского сельского округа Сәрсен Ә.І.