Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 мамырда № 6134 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 02.10.2019 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекцияның бас мемлекеттік ветеринариялық санитариялық инспекторының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 2-17/98 ұсынысына сәйкес, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылжар ауылдық округі Жаныс би ауылының Достық көшесінде мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық округінің әкімі А. Ізбасарова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 8 мая 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 мая 2019 года № 6134. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 2 октября 2019 года № 24
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 02.10.2019 № 24 (вводится в действии со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 апреля 2019 года № 2-17/98, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по улице Достық села Жаныс би Кызылжарского сельского округа в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставлю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского сельского округа А. Избасарова