Ырғыз ауылының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Ырғыз ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 37 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 6012 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ырғыз ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы хаттамалық қорытындысы негізінде Ырғыз ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) "Әлеукеш Көбеков" көшесі;
2) "Әйтеке би" көшесі;
3) "Шалқар" көшесі;
4) "Арал" көшесі;
5) "Сұңқарқия" көшесі;
6) "Маңтөбе" көшесі;
7) "Темірастау" көшесі;
8) "Қабырға" көшесі;
9) "Мәні" көшесі;
10) "Қосбүйрек" көшесі;
11) "Байтақкөл" көшесі;
12) "Қызылкөл" көшесі;
13) "Құмтоғай" көшесі;
14) "Телқара" көшесі;
15) "Нарқызыл" көшесі;
16) "Құтикөл" көшесі;
17) "Айырқызыл" көшесі;
18) "Кенесары хан" даңғылы.
2. "Ырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ырғыз ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ырғыз ауылдық округі әкімінің орынбасары М. Нұрпейіске тапсырылсын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз ауылдық округінің әкімі А. Сарин

О присвоении наименований безымянным улицам села Иргиз
Решение акима Иргизского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 14 марта 2019 года № 37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2019 года № 6012
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнение населения села Иргиз и на основании заключения ономастической комиссии Актюбинской области от 20 декабря 2018 года аким Иргизского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Иргиз:
1) улица "Әлеукеш Көбеков";
2) улица "Әйтеке би";
3) улица "Шалқар";
4) улица "Арал";
5) улица "Сұңқарқия";
6) улица "Маңтөбе";
7) улица "Темірастау";
8) улица "Қабырға";
9) улица "Мәні";
10) улица "Қосбүйрек";
11) улица "Байтақкөл";
12) улица "Қызылкөл";
13) улица "Құмтоғай";
14) улица "Телқара";
15) улица "Нарқызыл";
16) улица "Құтикөл";
17) улица "Айырқызыл"
18) проспект "Кенесары хан"
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Иргизского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Иргизского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа М. Нурпейс.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Иргизского сельского округа А. Сарин