Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 129 "Қобда аудандық мәслихатының кейбір қолданыстағы шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 210 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 5999 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 50 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 129 "Қобда аудандық мәслихатының кейбір қолданыстағы шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5790 санымен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. осы шешімді Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Борамбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 наурыздағы № 210 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 129 шешіміне қосымша
Қобда аудандық мәслихатының қолданыстағы кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
2) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);

О внесении изменения в решение маслихата Кобдинского района от 22 декабря 2017 года № 129 "О внесении изменений в некоторые действующие решения маслихата Кобдинского района"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 13 марта 2019 года № 210. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2019 года № 5999
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат Кобдинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Кобдинского района от 22 декабря 2017 года № 129 "О внесении изменений в некоторые действующие решения маслихата Кобдинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5790, опубликованное 15 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан электронном виде) следующее изменение:
приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учереждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию данного решения в департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. разместить данное решение на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
А. Борамбаев
Секретарь районного маслихата Ж. Ергалиев
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 13 марта 2019 года № 210
Приложение к решению Кобдинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 129
Изменения, вносимые в некоторые действующие решения Кобдинского районного маслихата
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1) исключен решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
2) исключен решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);

3) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
4) Қобда аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 70 "Қобда аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 86 "Жер салығының базалық ставкасын жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 5419 санымен тіркелген, 2017 жылғы 10 сәуірде "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінде:
орыс тіліндегі шешімнің деректемелерінде, атауында және мәтіні бойынша "Хобдинского", "Хобдинский" сөздері "Кобдинского", "Кобдинский" сөздерімен ауыстырылсын;
5) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 20.08.2020 № 360 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

3) исключен решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
4) в решении Хобдинского районного маслихата от 13 марта 2017 года № 70 "О внесении изменений в решение Хобдинского районного маслихата от 24 апреля 2009 года № 86 "Жер салығының базалық ставкасын жоғарылату туралы", (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5419, опубликованное 10 апреля 2017 года в газете "Қобда"):
в реквизитах, заголовке и по тексту решения на русском языке слова "Хобдинского", "Хобдинский" заменить словами "Кобдинского", "Кобдинский";
5) исключен решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
6) исключен решением Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20.08.2020 № 360 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).