Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 103 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 6172 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 наурыздағы № 72 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы әкімдігінің 27.03.2023 № 72 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар, 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Сайлаушылармен кездесуі үшін кандидаттарға шарттық негізде үй-жайлар, 2 қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Қобда ауданының әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 260 "Қобда ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4599 болып тіркелген, 2015 жылдың 17 желтоқсанында "Қобда" газетінде жарияланған);
2) Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 261 "Қобда ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4598 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 желтоқсанында "Қобда" газетінде жарияланған).
4. "Қобда ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулыны Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении помещений кандидатам для встреч с избирателями на договорной основе
Постановление акимата Кобдинского района Актюбинской области от 20 мая 2019 года № 103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 мая 2019 года № 6172. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 27 марта 2023 года № 72
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кобдинского района Актюбинской области от 27.03.2023 № 72 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Кобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Кобдинской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) определить места размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения кандидатам для встреч с избирателями, согласно приложению 2.
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Кобдинского района:
1) постановление Хобдинского районного акимата от 29 октября 2015 года № 260 "О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями на территории Хобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4599, опубликованное 17 декабря 2015 года в газете "Қобда");
2) постановление Хобдинского районного акимата от 29 октября 2015 года № 261 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Хобдинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4598, опубликованное 17 декабря 2015 года в газете "Қобда").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Кобдинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Смағұловқа жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Шермағанбет
КЕЛІСІЛДІ:
Қобда аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
___________ А. Уразова
2019 жылғы "20" мамыр
Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 103 қаулысына 1 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/н
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
атауы
Ақрап ауылдық округі
1
Ақрап ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 35 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Ақрап ауылдық Мәдениет үйі" ғимаратының алдында
стенд
Бегалы ауылдық округі
2
Калиновка ауылы, Қазақстан көшесі, 90 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Калиновка ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Бестау ауылдық округі
3
Бестау ауылы, Астана көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық Мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Бестау ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Бұлақ ауылдық округі
4
Әлия ауылы, К.Байсейітова көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдында
стенд
5
Бұлақ ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 3 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
И.Білтабанов атындағы ауылдық округі
6
И.Білтабанов ауылы, Астана көшесі, 41 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Иманғали Білтабанов атындағы ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
7
Қосөткел ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 30 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
8
Байтақ ауылы, Бейбітшілік көшесі, 6 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Байтақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Жарық ауылдық округі
9
Жарық ауылы, Желтоқсан көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Жарсай ауылдық округі
10
Жарсай ауылы, Калинин көшесі, 31 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Жарсай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
11
Қарағанды ауылы, Желтоқсан көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қарағанды ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
12
Ақсай ауылы, Астана көшесі, 43 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақсай ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Жиренқопа ауылдық округі
13
Жиренқопа ауылы, Ардагер көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жиренқопа ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Қобда ауылдық округі
14
Қобда ауылы, Әбілқайыр Хан көшесі, 16 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
стенд
15
Қобда ауылы, Астана көшесі, 70 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
16
Қобда ауылы, А.Иманов көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қобда аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
стенд
17
Құрсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Қызылжар ауылдық округі
18
Қызылжар ауылы, Астана көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда ауданының Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
стенд
19
Қаракемер ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Қаракемер ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
И.Құрманов атындағы ауылдық округі
20
Егіндібұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "И.Құрманов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
21
Бегалы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бегалы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Өтек ауылдық округі
22
Өтек ауылы, Астана көшесі, 51 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өтек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
23
Жарсай ауылы, Астана көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Жарсай ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Сарбұлақ ауылдық округі
24
Сарбұлақ ауылы, Астана көшесі, 38 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарбұлақ ауылдық клубы ғимаратының алдында
стенд
Сөгәлі ауылдық округі
25
Көк үй ауылы, Абылай Хан көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көк үй мектеп-балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
26
Қоғалы ауылы, Қобыланды Батыр көшесі 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобыланды негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Талдысай ауылдық округі
27
Талдысай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда ауданының Талдысай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд
Терісаққан ауылдық округі
28
Терісаққан ауылы, Желтоқсан көшесі 32 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Терісаққан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдында
стенд

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Б. Смагулова.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Шермаганбет
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Кобдинской
районной территориальной
избирательной комиссии
____________ А. Уразова
"20" мая 2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата Кобдинского района от 20 мая 2019 г. № 103
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование
Акрапский сельский округ
1
перед зданием Акрапского сельского Дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Акрап, улица Тауелсиздик, 35
стенд
Бегалинский сельский округ
2
перед зданием Калиновского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Калиновка, улица Казахстан, 90
стенд
Бестауский сельский округ
3
перед зданием Бестауского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинской районной Дом культуры", расположенного по адресу: село Бестау, улица Астана, 15
стенд
Булакский сельский округ
4
перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Алия, улица К.Байсеитовой, 3
стенд
5
перед зданием государственного учреждения "Булакская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Булак, улица Алии Молдагуловой, 3
стенд
сельский округ имени И.Билтабанова
6
перед зданием сельского клуба имени Имангали Билтабанова государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинской районной Дом культуры", расположенного по адресу: село И.Билтабанова, улица Астана, 41
стенд
7
перед зданием коммунального государственного учреждения "Косоткелская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Косоткел, улица Абая Кунанбаева, 30
стенд
8
перед зданием коммунального государственного учреждения "Байтакская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Байтак, улица Бейбитшилик, 6
стенд
Жарыкский сельский округ
9
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района", расположенного по адресу: село Жарык, улица Желтоксан, 4
стенд
Жарсайский сельский округ
10
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Жарсайского сельского округа Кобдинского района", расположенного по адресу: село Жарсай, улица Калинина,31
стенд
11
перед зданием Карагандинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Караганда, улица Желтоксан,21
стенд
12
перед зданием Аксайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Аксай, улица Астана, 43
стенд
Жиренкопинский сельский округ
13
перед зданием Жиренкопинского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Жиренкопа, улица Ардагер, 2
стенд
Кобдинский сельский округ
14
перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу: село Кобда, улица Абилхайыр Хана, 16
стенд
15
перед зданием коммунального государственного учреждения "Кобдинская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Кобда, улица Астана, 70
стенд
16
перед зданием государственного коммунального предприятия "Кобдинская центральная районная больница" на праве хозяйственного ведения", расположенного по адресу: село Кобда, улица А.Иманова, 1
стенд
17
перед зданием коммунального государственного учреждения "Курсайская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Курсай, улица Алии Молдагуловой, 7
стенд
Кызылжарский сельский округ
18
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Кобдинского района", расположенного по адресу: село Кызылжар, улица Астана, 21
стенд
19
перед зданием Каракемерского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинской районной Дом культуры", расположенного по адресу: село Каракемер, улица Тауелсиздик, 1
стенд
сельский округ имени И.Курманова
20
перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени И.Курманова" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Егиндибулак, улица Тауелсиздик, 4
стенд
21
перед зданием коммунального государственного учреждения "Бегалинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Бегалы, улица Абая Кунанбаева, 1
стенд
Отекский сельский округ
22
перед зданием коммунального государственного учреждения "Отекская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Отек, улица Астана, 51
стенд
23
перед зданием Жарсайского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Жарсай, улица Астана, 12
стенд
Сарбулакский сельский округ
24
перед зданием Сарбулакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинской районной Дом культуры", расположенного по адресу: село Сарбулак, улица Астана, 38
стенд
Сугалинский сельский округ
25
перед зданием коммунального государственного учреждения "Кок уйская школа-сад" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Кок уй, улица Абылай Хана, 21
стенд
26
перед зданием коммунального государственного учреждения "Кобландинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования" расположенного по адресу: село Когала, улица Кобланды Батыра, 15
стенд
Талдысайский сельский округ
27
перед зданием коммунального государственного учреждения "Талдысайская средняя школа Кобдинского района" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Талдысай, улица Алии Молдагуловой, 5
стенд
Терисакканский сельский округ
28
перед зданием коммунального государственного учреждения "Терисакканская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Терисаккан, улица Желтоксан, 32
стенд

Қобда ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 103 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негіздеберілетін үй-жайлар
№ р/н
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін орындар
Ақрап ауылдық округі
1
Ақрап
Ақрап ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 35 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Ақрап ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Бегалы ауылдық округі
2
Калиновка
Калиновка ауылы, Н.Терещенко көшесі, 48 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Калиновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Бестау ауылдық округі
3
Бестау
Бестау ауылы, Астана көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Бұлақ ауылдық округі
4
Әлия
Әлия ауылы, К.Байсейітова көшесі, 40А мекенжайы бойынша орналасқан "Ақтөбе облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Әлия" патриоттық тәрбие беру облыстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
Бұлақ
Бұлақ ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 3 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бұлақ негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
И.Білтабанов атындағы ауылдық округі
6
И.Білтабанов
И.Білтабанов ауылы, Астана көшесі, 41 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Иманғали Білтабанов атындағы ауылдық клубы ғимаратында
7
Қосөткел
Қосөткел ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 30 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қосөткел негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Жарық ауылдық округі
8
Жарық
Жарық ауылы, Астана көшесі, 1Б мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарық мектеп - балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Жарсай ауылдық округі
9
Жарсай
Жарсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жарсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Ақсай
Ақсай ауылы, Астана көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Жиренқопа ауылдық округі
11
Жиренқопа
Жиренқопа ауылы, Жастар тұйығы, 3 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жиренқопа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қобда ауылдық округі
12
Қобда
Қобда ауылы, Әбілқайыр Хан көшесі, 38 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
Қобда ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратында
Қобда ауылы, Иса және Ескендір Көпжасаровтар көшесі, 33 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13
Құрсай
Құрсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қызылжар ауылдық округі
14
Қызылжар
Қызылжар ауылы, Ыбрай Алтынсарин көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Қаракемер
Қаракемер ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 41 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаракемер негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
И.Құрманов атындағы ауылдық округі
16
Егіндібұлақ
Егіндібұлақ ауылы, Астана көшесі, 60 мекенжайы бойынша орналасқан "Аудандық Жастар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратында
17
Бегалы
Бегалы ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бегалы негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Өтек ауылдық округі
18
Өтек
Өтек ауылы, Астана көшесі, 52 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өтек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Сарбұлақ ауылдық округі
19
Сарбұлақ
Сарбұлақ ауылы, Астана көшесі 38 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Сарбұлақ ауылдық клубы ғимаратында
Сөгәлі ауылдық округі
20
Қоғалы
Қоғалы ауылы, Қобыланды Батыр көшесі 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобыланды негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Талдысай ауылдық округі
21
Талдысай
Талдысай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі 5 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қобда ауданының Талдысай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Терісаққан ауылдық округі
22
Терісаққан
Терісаққан ауылы, Желтоқсан көшесі 32 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Терісаққан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
23
Жанаталап
Жанаталап ауылы, Иван Пятковский көшесі 55 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жанаталап мектеп- балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

Приложение 2 к постановлению акимата Кобдинского района 20 мая 2019 г. № 103
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
п/н
Наименование населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Акрапский сельский округ
1
село Акрап
в здании "Акрапского сельского Дома культуры" государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районной Дом культуры", расположенного по адресу: село Акрап, улица Тауелсиздик, 35
Бегалинский сельский округ
2
село Калиновка
в здании коммунального государственного учреждения "Калиновская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования" расположенного по адресу: село Бегалы, улица Н.Терещенко, 48
Бестауский сельский округ
3
село Бестау
в здании коммунального государственного учреждения "Бестауская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Бестау, улица Астана,17
Булакский сельский округ
4
село Алия
в здании коммунального государственного учреждения "Областной центр патриотического воспитания "Алия" государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Актюбинской области", расположенного по адресу: село Алия, улица К.Байсеитовой, 40А
5
село Булак
в здании коммунального государственного учреждения "Булакская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Булак, улица Алии Молдагуловой, 3
сельский округ имени И.Билтабанова
6
село И.Билтабанова
в здании сельского клуба имени Имангали Билтабанова государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинской районный Дом культуры", расположенного по адресу: село И.Билтабанова, улица Астана, 41
7
село Косоткел
в здании коммунального государственного учреждения "Косоткелская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Косоткел, улица Абая Кунанбаева, 30
8
село Жарык
в здании коммунального государственного учреждения "Жарыкская школа - сад" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Жарык, улица Астана, 1Б
Жарсайский сельский округ
9
село Жарсай
в здании коммунального государственного учреждения "Жарсайская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Жарсай, улица Алии Молдагуловой, 15
10
село Аксай
в здании коммунального государственного учреждения "Аксайская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Аксай, улицаАстана, 17
Жиренкопинский сельский округ
11
село Жиренкопа
в здании комунального государственного учреждения "Жиренкопинская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Жиренкопа, переулок Жастар, 3
Кобдинский сельский округ
12
село Кобда
в здании государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районный Дом культуры", расположенного по адресу: село Кобда, улица Абилхайыр Хана, 38
в здании государственного коммунального предприятия "Кобдинский многопрофильный колледж", расположенного по адресу: село Кобда, улица Ы.Алтынсарина, 4
в здании коммунального государственного учреждения "Кобдинская гимназия" госудаственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Кобда, улица Иса и Ескендир Копжасаровых, 33
13
село Курсай
в здании коммунального государственного учреждения "Курсайская начальная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Курсай, улица Алии Молдагуловой, 7
Кызылжарский сельский округ
14
село Кызылжар
в здании коммунального государственного учреждения "Кызылжарская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Кызылжар, улица Ыбрая Алтынсарина, 1
15
село Каракемер
в здании коммунального государственного учреждения "Каракемерская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Каракемер, улица Тауелсиздик, 41
сельский округ имени И.Курманова
16
село Егиндыбулак
в здании государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дом молодежи", расположенного по адресу: село Егиндыбулак, улица Астана, 60
17
село Бегала
в здании коммунального государственного учреждения "Бегалинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Бегалы, улица Абая Кунанбаева, 1
Отекский сельский округ
18
село Отек
в здании коммунального государственного учреждения "Отекская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Отек, улица Астана, 52
Сарбулакский сельский округ
19
село Сарбулак
в здании Сарбулакского сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Кобдинский районной Дом культуры", расположенного по адресу: село Сарбулак, улица Астана, 38
Сугалинский сельский округ
20
село Когала
в здании коммунального государственного учреждения "Кобландинская основная школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования" расположенного по адресу: село Когала, улица Кобланды Батыра, 15
Талдысайский сельский округ
21
село Талдысай
в здании коммунального государственного учреждения "Талдысайская средняя школа Кобдинского района" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Талдысай, улица Алии Молдагуловой, 5
Терисакканский сельский округ
22
село Терисаккан
в здании коммунального государственного учреждения "Терсакканская средняя школа" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Терисаккан, улица Желтоксан, 32
23
село Жанаталап
в здании коммунального государственного учреждения "Жанаталапская школа-сад" государственного учреждения "Кобдинский районный отдел образования", расположенного по адресу: село Жанаталап, улица Ивана Пятковского, 55