Жарық ауылдық округінің Қырғыбаз қыстағында орналасқан "Майлыбай" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 6561 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданы Жарық ауылдық округі әкімінің 29.04.2020 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10–1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринарлық бақылау және қадағалау Комитетінің Қобда аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық –санитариялық инспекторының 2019 жылғы 7 наурыздағы № 2-10-3/73 ұсынысы негізінде, Жарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі мүйізді қара малының арасында инфекциялық анаэробтық энтертоксимияның анықталуына байланысты, Жарық ауылдық округінің Қырғыбаз қыстағында орналасқан "Майлыбай" шаруа қожалығы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Жарық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін, Қобда ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Е. Имангазин

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Майлыбай" расположенного на зимовке Кыргыбаз Жарыкского сельского округа
Решение акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 18 декабря 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 декабря 2019 года № 6561. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 29 апреля 2020 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Жарыкского сельского округа Кобдинского района Актюбинской области от 29.04.2020 № 5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 марта 2019 года № 2-10-3\73, аким Жарыкского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Майлыбай" расположенного на зимовке Кыргыбаз Жарыкского сельского округа, в связи с выявлением болезни инфекционной анаэробной энтеротоксемии среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарыкского сельского округа" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кобдинского района, после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Е. Имангазин