Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 7 ақпандағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Шалқар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 8 ақпанда № 3-13-233 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 6 мамырдағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 06.05.2019 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 16-8/05 ұсынысы негізінде, Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жануарлар арасынан құтыру ауруы анықталуына байланысты, Айшуақ ауылдық округі Бегімбет ауылының Е. Көтібарұлы көшесінің аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шалқар аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін;
3) осы шешімді Шалқар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Айшуақ ауылдық округінің әкімі О.Ә. Әбшанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 7 февраля 2019 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Шалкарского района Департамента юстиции Актюбинской области 8 февраля 2019 года № 3-13-233. Утратило силу решением акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 6 мая 2019 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 06.05.2019 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Шалкарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 января 2019 года № 16-8/05 аким Айшуакского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением заболевания бешенства среди животных, установить ограничительные мероприятия на территории улицы Е. Котибарулы в села Бегимбет Айшуакского сельского округа.
2. Государсвенному учреждению "Аппарат акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в управлении юстиции Шалкарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима Шалкарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Айшуакского сельского округа О.Ә. Әбшанов