Тескенсу ауылдық округінің Тескенсу, Көлді, Толқын ауылдарындағы көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Тескенсу ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 4 қарашадағы № 25 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 8 қарашада № 5296 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Тескенсу ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 наурызындағы қорытындысы негізінде, Еңбекшіқазақ ауданы Тескенсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тескенсу ауылдық округінің Тескенсу ауылындағы көшелеріне келесі атаулар берілсін:
оңтүстік–батыс бөлігінде орналасқан жаңа № 1 көшеге "Киікбай", жаңа № 6 көшеге "Алатау";
шығыс бөлігінде орналасқан жаңа № 2 көшеге "Желтоқсан", жаңа № 3 көшеге "Жібек жолы", жаңа № 4 көшеге "Астана", жаңа № 5 көшеге "Бәйтерек", жаңа № 7 көшеге "Жеңіс", жаңа № 8 көшеге "Бейбітшілік";
Көлді ауылындағы:
оңтүстік бөлігінде орналасқан жаңа № 1 көшеге "Арал";
оңтүстік-шығыс бөлігінде орналасқан жаңа № 2 көшеге "Бірлік", жаңа № 3 көшеге "Береке";
Толқын ауылындағы:
шығыс бөлігінде орналасқан жаңа № 1 көшеге "Тәуелсіздік";
солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан жаңа № 4 көшеге "Жетісу";
оңтүстік бөлігінде орналасқан жаңа № 2 көшеге "Достық", жаңа № 3 көшеге "Байқоңыр".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Округ әкімі Б. Доғалов

О присвоении наименований улицам в селах Тескенсу, Кольди, Толкын Тескенсуского сельского округа
Решение акима Тескенсуского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 4 ноября 2019 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 8 ноября 2019 года № 5296
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Тескенсуского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 марта 2018 года, аким Тескенсуского сельского округа Енбекшиказахского района РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам в селе Тескенсу Тескенсуского сельского округа:
новой улице № 1 "Киикбай", новой улице № 6 "Алатау", расположенные в юго-западной части;
новой улице № 2 "Желтоксан", новой улице № 3 "Жибек жолы", новой улице № 4 "Астана", новой улице № 5 "Байтерек", новой улице № 7 "Женис", новой улице № 8 "Бейбитшилик", расположенные в восточной части;
в селе Кольди:
новой улице № 1 "Арал", расположенной в южной части;
новой улице № 2 "Бирлик", новой улице № 3 "Береке", расположенные в юго-восточной части;
в селе Толкын:
новой улице № 1 "Тауелсиздык", расположенной в восточной части;
новой улице № 4 "Жетысу", расположенной в северо-западной части;
новой улице № 2 "Достык", новой улице № 3 "Байконыр", расположенные в южной части.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Догалов