Шелек ауылдық округінің Шелек, Май ауылдарындағы көшелерін қайта атау туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Шелек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 121 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 желтоқсанда № 5348 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шелек ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Шелек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шелек ауылдық округінің Шелек ауылындағы "Арычная тұйық" көшесі "Көкөзек тұйық" көшесіне, "Авангард тұйық" көшесі "Парасат тұйық" көшесіне, "Дачная тұйық" көшесі "Саялы тұйық" көшесіне, "Илийская тұйық" көшесі "Бастау тұйық" көшесіне, "Кирпичная тұйық" көшесі "Ырысты тұйық" көшесіне, "Ключевая тұйық" көшесі "Сәулет тұйық" көшесіне, "Медицинская тұйық" көшесі "Көкжиек тұйық" көшесіне, "Новоселская тұйық" көшесі "Шапағат тұйық" көшесіне, "Садовая тұйық" көшесі "Игілік тұйық" көшесіне, "Солнечная тұйық" көшесі "Мереке тұйық" көшесіне, "Стадионная тұйық" көшесі "Мерей тұйық" көшесіне, "Авангардская" көшесі "Саяжай" көшесіне, "Заречная" көшесі "Ұлытау" көшесіне, "Молодежная" көшесі "Белбұлақ" көшесіне, "Складская" көшесі "Ақтоғай" көшесіне, "Виноградная" көшесі "Қайрат Рысқұлбеков" көшесіне, "Владимир Маяковский" көшесі "Рақымжан Қошқарбаев" көшесіне, "Луговая" көшесі "Евгений Брусиловский" көшесіне;
Шелек ауылдық округінің Май ауылындағы "Табачная-2" көшесі "Ақжайық" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шелек ауылдық округінің әкімі Е. Есенханов

О переименовании улиц в селах Шелек, Май Шелекского сельского округа
Решение акима Шелекского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 11 декабря 2019 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 декабря 2019 года № 5348
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Шелекского сельского округа и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 26 сентября 2018 года, аким Шелекского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Шелек Шелекского сельского округа переулок "Арычная" в переулок "Кокозек", переулок "Авангард" в переулок "Парасат", переулок "Дачная" в переулок "Саялы", переулок "Илийская" в переулок "Бастау", переулок "Кирпичная" в переулок "Ырысты", переулок "Ключевая" в переулок "Саулет", переулок "Медицинская" в переулок "Кокжиек", переулок "Новоселская" в переулок "Шапагат", переулок "Садовая" в переулок "Игилик", переулок "Солнечная" в переулок "Мереке", переулок "Стадионная" в переулок "Мерей", улицу "Авангардская" в улицу "Саяжай", улицу "Заречная" в улицу "Улытау", улицу "Молодежная" в улицу "Бельбулак", улицу "Складская" в улицу "Актогай", улицу "Виноградная" в улицу "Кайрата Рыскулбекова", улицу "Владимир Маяковский" в улицу "Ракымжана Қошкарбаева", улицу "Луговая" в улицу "Евгения Брусиловского";
в селе Май Шелекского сельского округа улицу "Табачная-2" в улицу "Акжайык".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шелекского сельского округа Е. Есенханов