Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-05 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 желтоқсанда № 5374 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 және 50-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына және әуе апатына байланысты, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Талғар ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Талғар ауданы әкімінің орынбасары А. Ашимахун тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Талғар ауданының әкімі Ж. Умаров

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 27 декабря 2019 года № 12-05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 декабря 2019 года № 5374
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и в связи с авиакатастрофой, аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Объявить на территории Талгарского района чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Талгарского района А. Ашимахун и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Талгарского района Ж. Умаров