Жамбыл облысы әкімдігінің және мәслихатының кейбір бірлескен қаулыларына және шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 57 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 19 наурыздағы № 32-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 сәуірде № 4166 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы әкімдігінің және мәслихатының кейбір бірлескен қаулыларына және шешімдеріне осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына және жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мырзахметов
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы А. Майлыбаев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы әкімдігінің
2019 жылғы "19" наурыздағы № 57
бірлескен қаулысына және Жамбыл
облыстық мәслихатының
2019 жылғы "19" наурыздағы № 32-8
шешіміне қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің және мәслихатының кейбір бірлескен қаулыларына және шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Жамбыл облысы Меркі ауданы Ново-Воскресеновка ауылдық округінің және Ново-Воскресеновка ауылының аттарын өзгерту туралы" Жамбыл облыстық әкімдігінің 2006 жылғы 26 қазандағы № 270 қаулысында және Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 17 қарашадағы № 19-20 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1651 болып тіркелген, 2006 жылдың 23 қарашасында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
1) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
2) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";

О внесении изменений в некоторые совместные постановления и решения акимата и маслихата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 19 марта 2019 года № 57 и решение Жамбылского областного маслихата от 19 марта 2019 года № 32-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2019 года № 4166
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые совместные постановления и решения акимата и маслихата Жамбылской области согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления и на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мырзахметов
Председатель сессии областного маслихата А. Майлыбаев
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение
к совместному постановлению
акимата Жамбылской области
от "19" марта 2019 года № 57
и решению Жамбылского
областного маслихата
от ""19" марта 2019 года №32-8
Изменения вносимые в некоторые совместные постановления и решения акимата и маслихата Жамбылской области
1. В постановлении акимата Жамбылской области от 26 октября 2006 года № 270 и решении маслихата Жамбылской области от 17 ноября 2006 года № 19-20 "О переименовании аульного округа Ново-Воскресеновка и аула Ново-Воскресеновка Меркенского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1651, опубликовано 23 ноября 2006 года в газете "Знамя труда"):
1) заголовок на русском языке изложить в следующей редакции:
"О переименовании сельского округа Ново-Воскресеновка и села Ново-Воскресеновка Меркенского района Жамбылской области";
2) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";

3) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
2. "Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округіне қарасты Октябрьский ауылының атын Бәйтерек ауылы деп қайта атау туралы" Жамбыл облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 46 қаулысында және Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 27 сәуірдегі № 22-17 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1657 болып тіркелген, 2007 жылдың 3 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
4) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
5) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
6) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
3. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округіне қарасты Ленин путь ауылының атын Әбдіқадыр ауылы деп қайта атау туралы" Жамбыл облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 143 қаулысында және Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі № 25-13 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1665 болып тіркелген, 2007 жылдың 23 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
7) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
8) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
9) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
4. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округіне қарасты Зыковка ауылының атын Жүрімбай ауылы деп қайта атау туралы" Жамбыл облыстық әкімдігінің 2007 жылғы 28 маусымдағы № 141 қаулысында және Жамбыл облыстық мәслихатының 2007 жылғы 26 шілдедегі № 25-14 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1666 болып тіркелген, 2007 жылдың 21 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған):

3) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать сельский округ Ново-Воскресеновка и село Ново-Воскресеновка Меркенского района Жамбылской области на имя Андас батыра.".
2. В постановлении акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 46 и решении маслихата Жамбылской области от 27 апреля 2007 года № 22-17 "О переименовании аула Октябрьский аульного округа Актобе Жуалынского района в аул Байтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1657, опубликовано 3 мая 2007 года в газете "Знамя труда"):
4) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Октябрьский сельского округа Актобе Жуалынского района в село Байтерек";
5) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
6) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать село Октябрьский сельского округа Актобе Жуалынского района на имя Байтерек.".
3. В постановлении акимата Жамбылской области от 28 июня 2007 года № 143 и решении маслихата Жамбылской области от 26 июля 2007 года № 25-13 "О переименовании аула Ленин путь Биликольского аульного округа Жуалынского района Жамбылской области в аул Абдыкадыр" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1665, опубликовано 21 августа 2007 года в газете "Знамя труда"):
7) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Ленин путь Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области в село Абдыкадыр";
8) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
9) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать село Ленин путь сельского округа Биликоль Жуалынского района Жамбылской области на имя Абдыкадыр.".
4. В постановлении акимата Жамбылской области от 28 июня 2007 года № 141 и решении маслихата Жамбылской области от 26 июля 2007 года № 25-14 "О переименовании аула Зыковка Карасазского аульного округа Жуалынского района Жамбылской области в аул Журимбай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1666, опубликовано 21 августа 2007 года в газете "Знамя труда"):

10) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
11) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
12) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
5. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Бурно-Октябрь ауылдық округінің және Бурно-Октябрь ауылының атауларын өзгерту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы № 323 қаулысында және Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 4-20 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1677 болып тіркелген, 2008 жылдың 26 наурызында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
13) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
14) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
15) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
6. "Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округіне қарасты Кеңес ауылын Ертай ауылы деп қайта атау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № 93 қаулысында және Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 5-12 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1680 болып тіркелген, 2008 жылдың 1 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
16) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
17) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";

10) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Зыковка Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области в село Журимбай";
11) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
12) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать село Зыковка сельского округа Карасаз Жуалынского района Жамбылской области на имя Журимбай.".
5. В постановлении акимата Жамбылской области от 28 декабря 2007 года № 323 и решении маслихата Жамбылской области от 8 февраля 2008 года № 4-20 "О переименовании аульного округа Бурно-Октябрь и аула Бурно-Октябрь Жуалынского района Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1677, опубликовано 26 марта 2008 года в газете "Знамя труда"):
13) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании сельского округа Бурно-Октябрь и села Бурно-Октябрь Жуалынского района Жамбылской области";
14) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
15) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать сельский округ Бурно-Октябрь и село Бурно-Октябрь Жуалынского района Жамбылской области в сельский округ Нурлыкент и село Нурлыкент Жуалынского района Жамбылской области.".
6. В постановлении акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 93 и решении маслихата Жамбылской области от 1 апреля 2008 года № 5-13 "О переименовании аула Кенес Боралдайского аульного округа Жуалынского района Жамбылской области в аул Ертай" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1680, опубликовано 1 мая 2008 года в газете "Знамя труда"):
16) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Кенес Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области в село Ертай";
17) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";

18) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
7. "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Қызылотау ауылдық округіне қарасты Қызылотау ауылын Күшаман ауылы деп қайта атау туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2008 жылғы 27 наурыздағы № 94 қаулысында және Жамбыл облысы мәслихатының 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 5-13 шешімінде (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1681 болып тіркелген, 2008 жылдың 1 мамырында "Ақ жол" газетінде жарияланған):
19) тақырыбына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;
20) преамбула келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
21) 1-тармағына орыс тілінде өзгеріс енгізілген, қазақ тілінде өзгеріссіз;

18) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать село Кенес Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области в село Ертай.".
7. В постановлении акимата Жамбылской области от 27 марта 2008 года № 94 и решении маслихата Жамбылской области от 1 апреля 2008 года № 5-13 "О переименовании аула Кызылотау Кызылотауского аульного округа Мойынкумского района Жамбылской области в аул Кушаман" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1681, опубликовано 1 мая 2008 года в газете "Знамя труда"):
19) заголовок изложить в следующей редакции:
"О переименовании села Кызылотау Кызылотауского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области в село Кушаман";
20) преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВИЛ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:";
21) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Переименовать село Кызылотау Кызылотауского сельского округа Мойынкумского района Жамбылской области в село Кушаман.".