2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 59 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 ақпанда № 4102 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-3) тармақшасына және 62 бабының 6-1 тармағына сәйкес, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019 жылға арналған орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Ү. Наймановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі Б. Қазанбасов
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы ___________
№___ қаулысына қосымша
2019 жылға орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 17.10.2019 № 547 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атауы
Орта білім беруге мемлекеттік білім беру тапсырысы
Білім алушылардың саны
Бір оқушыға жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование на 2019 год
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 12 февраля 2019 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 февраля 2019 года № 4102.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-3) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6-1 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование на 2019 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Жамбылского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района У. Найманову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района Б. Казанбасов
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от __________ 2019 года №____
Государственный образовательный заказ на среднее образование на 2019 год
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Жамбылского района Жамбылской области от 17.10.2019 № 547 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Государственный образовательный заказ на среднее образование
Количество учащихся
Средняя стоимость расходов на одного учащегося в месяц (тенге)