Талас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 59 қауылысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 4129 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Талас ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларның күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дулат Молдабекұлы Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Д. Алиев
Талас ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "26" ақпаны
№ 59 қаулысына қосымша
Талас ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Талас аудандық әкімиятының 2003 жылғы 03 ақпандағы № 11 қаулысымен бекітілген "Талас ауданының әкімияты жанындағы діни бірлестіктермен байланыстар жөніндегі Кеңес құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 869 болып тіркелген, 2003 жылдың 31 мамырында "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
2. Талас аудандық әкімиятының 2003 жылғы 08 мамырындағы № 37 қаулысымен бекітілген "Аудан ауыл шаруашылығын қолдауға және дамытуға бюджеттен несие беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 980 болып тіркелген, 2003 жылдың 21 маусымында "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
3. Талас аудандық әкімиятының 2003 жылғы 05 мамырындағы № 33 қаулысымен бекітілген "Талас ауданы Әкімияты жанындағы жалпыға бірдей құқықтық оқу жөніндегі шаралар өткізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 981 болып тіркелген, 2003 жылдың 21 маусымында "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
4. Талас аудандық әкімиятының 2008 жылғы 12 наурыздағы № 88 қаулысымен бекітілген "Талас ауданындағы нысыналы топтағы азаматтардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 58 болып тіркелген, 2008 жылдың 28 сәуіріндегі "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
5. Талас аудандық әкімиятының 2009 жылғы 30 наурыздағы № 156 қаулысымен бекітілген "Талас ауданындағы нысаналы топтағы азаматтардың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз ету туралы" Талас ауданы әкімиятының 2008 жылғы 12 наурыздағы №88 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 77 болып тіркелген, 2009 жылдың 16 мамырындағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Таласского района
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 26 февраля 2019 года № 59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 февраля 2019 года № 4129
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторых постановлений акимата Таласского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Оспанова Дулата Молдабековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Д. Алиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
от "26" февраля 2019 года № 59
Перечень некоторых постановлений акимата Таласского района признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Таласского района от 03 февраля 2003 года № 11 "О создании Совета по связям с религиозными объединениями при акимате Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 31 мая 2003 года);
2. Постановление акимата Таласского района от 08 мая 2003 года № 37 "О выделении кредитов на поддержку и развитие сельского хозяйства района с бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 21 июня 2003 года);
3. Постановление акимата Таласского района от 05 мая 2003 года № 33 "О проведении некоторых мероприятий по всеобщему правовому обучению при акимате Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 981, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 21 июня 2003 года);
4. Постановление акимата Таласского района от 12 марта 2008 года № 88 "Об обеспечении занятостью граждан из целевых групп Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 58, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 28 апреля 2008 года);
5. Постановление акимата Таласского района от 30 марта 2009 года № 156 "О внесении изменения в постановление акимата Таласского района от 12 марта 2008 года № 88 "Об обеспечении занятостью граждан из целевых групп Таласского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 77, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 16 мая 2009 года);

6. Талас аудандық әкімиятының 2009 жылғы 21 мамырындағы № 216 қаулысымен бекітілген "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 81 болып тіркелген, 2009 жылдың 24 маусымдағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
7. Талас ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 58 қаулысымен бекітілген "Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынатын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібі туралы" Талас ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 21 мамырдағы № 216 қаулысына өзгерту енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 95 болып тіркелген, 2010 жылдың 31 наурызындағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған);
8. Талас ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қарашасындағы № 461 қаулысымен бекітілген "Коммуналдық мүлікті жалға алуға (жалдауға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу тәртібін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2443 болып тіркелген, 2015 жылдың 24 қаңтарында "Талас тынысы" газетінде жарияланған).

6. Постановление акимата Таласского района от 21 мая 2009 года № 216 "Правила отбора работодателей для организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 81, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 24 июня 2009 года);
7. Постановление акимата Таласского района от 02 февраля 2010 года № 58 "О внесениий изменений в постановление акимата Таласского района от 21 мая 2009 года № 216 "Правила отбора работодателей для организации социальных рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 95, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 31 марта 2010 года);
8. Постановление акимата Таласского района от 24 ноября 2014 года № 461 "Об определении порядка расчета ставок арендной платы при передаче в имущественный наем (аренду) коммунального имущества" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2443, опубликовано в районной газете "Талас тынысы" 24 января 2015 года).