Шахтинск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 3/1 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысының күші жою туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 17/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 5296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 3/1 "Мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысын анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4142 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде электрондық түрде 2017 жылдың 20 ақпанда, 2017 жылдың 17 ақпанда № 7 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімі орынбасары Л. Д. Буравкоға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков

О признании утратившим силу постановления акимата города Шахтинска от 12 января 2017 года № 3/1 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 17 апреля 2019 года № 17/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 апреля 2019 года № 5296
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шахтинска от 12 января 2017 года № 3/1 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4142, опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 февраля 2017 года, в газете "Шахтинский вестник" от 17 февраля 2017 года №7).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шахтинска Буравко Л. Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков