Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамтамасыз ету, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 28 тамыздағы № 36/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 тамызда № 5445 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 19/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 15.04.2021 № 19/01 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының және жергілікті бюджетінің қаражаттары есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларына жиырма бес пайыз көбейту құқығына ие лауазымдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі Б. Асанов
Абай ауданы әкімдігінің
___________ № _____
қаулысына қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандардың лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімінің (бөлімшесінің) меңгерушісі, әлеуметтік жұмыстар жөніндегі кеңесші, жұмыспен қамту орталығының (қызметінің) құрылымдық бөлімшесінің маманы, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер, қарт адамдар мен мүгедектерге күтім жасау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшысының орынбасары, филиалдың, бөлімнің, бөлімшенің, орталықтың, лагерьдің, кабинеттің, пункттің, клубтің, кітапхананың, кәсіби практиканың, шеберхананың, оқу-өндірістік шеберхананың, спорттық құрылымның (кешеннің), бассейннің, сектордың, зертхананың, комбинаттың, жатақхананың, интернаттың меңгерушісі, басшысы;

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 28 августа 2019 года № 36/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2019 года № 5445. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 15 апреля 2021 года № 19/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Карагандинской области от 15.04.2021 № 19/01 (вводится в действие с 01.01.2021).
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими, работающих в сельской местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов, за счет средств местного бюджета, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Абайского района Б. Асанов
Приложение
к постановлению акимата
Абайского района
от __________ года № _____
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
заведующий отделом (отделением) социальной помощи на дому, консультант по социальной работе, специалист структурного подразделения центра (службы) занятости, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах, социальный работник по уходу за престарелыми и инвалидами.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий, руководитель: филиала, отдела, отделения, центра, лагеря, кабинета, пункта, клуба, библиотеки, профессиональной практики, мастерской, учебно-производственной мастерской, спортивного сооружения (комплекса), бассейна, сектора, лаборатории, комбината, общежития, интерната;

2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: дәрігерлер мен мұғалімдердің барлық мамандықтары, архивариус, медициналық бике, фельдшер, кітапханашы, тәрбиеші, тәлімгер, барлық инженерлердің мамандықтары, барлық техниктердің атауы, жаттықтырушы, нұсқаушы: дене шынықтыру бойынша, еңбек бойынша, жүзу бойынша, әдіскер, оқытушы, концертмейстер, мәдени ұйымдастырушы, хореограф, сүйемелдеуші, инспектор: кадр, кадр мәселелері бойынша, арнайы жұмыс бойынша, паспортшы, комендант, зертханашы, әдіскер, механик, шебер, бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы, әлеуметтік педагог, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім беру педагогы, педагог-психолог, тәрбиешінің көмекшісі, аспазшы, спорт бойынша жаттықтырушы-мұғалім, өндірістік оқу бойынша шебер, музыкалық жетекші, логопед, статистик, музыкалық аспаптарды жөндеуші-келтіруші, оператор, бағдарламалық қамтамасыз ету бойынша маман.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
әкімші, сүйемелдеуші, архивист, археограф, барлық атаулардың әртістері, балетмейстер, библиограф, кітапханашы, жетекші ғылыми қызметкер, аға ғылыми қызметкер, бас қор сақтаушысы, дирижер, басшының орынбасары, басшы, бөлімнің, сектордың, филиалдың меңгерушісі, сектор басшысы, дыбыс операторы, дыбыс режиссері, барлық инженер атауларының мамандары, нұсқаушы, инспектор, өнертанушы, концертмейстер, мәдени ұйымдастырушысы, билеттерді тексеруші, кассир, шебер, әдіскер, механик, музыкалық жетекші, кіші ғылыми қызметкер, музей қараушысы, ғылыми қызметкер, оператор, мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы, редактор, режиссер, бас ғылыми қызметкер, барлық атаулардың техниктері, хореограф, хормейстер, барлық атаулардың суретшілері, көркемдік жетекші, қор сақтаушысы, экскурския жетекшісі.
4. Спорт мамандарының лауазымдары:
мамандар, оның ішінде: жаттықтырушы, жаттықтырушы-оқытушы, нұсқаушы-әдіскер, спорт бойынша нұсқаушы-спортшы.

2) специалисты (главный, старший), в том числе: врачи и учителя всех специальностей, архивариус, медицинская сестра, фельдшер, библиотекарь, воспитатель, вожатый, инженер всех специальностей, техники всех наименований, тренер, инструктор: по физической культуре, труду, плаванию, методист, преподаватель, концертмейстер, культорганизатор, хореограф, аккомпаниатор, инспектор: по кадрам, кадровым вопросам, по специальной работе, паспортист, комендант, лаборант, методист, механик, мастер, преподаватель-организатор по начальной военной подготовке, социальный педагог, педагог-организатор, педагог дополнительного образования, педагог-психолог, помощник воспитателя, повар, тренер-преподаватель по спорту, мастер производственного обучения, музыкальный руководитель, логопед, статистик, настройщик-ремонтировщик музыкальных инструментов, оператор, специалист по программному обеспечению.
3. Должности специалистов культуры:
администратор, аккомпаниатор, архивист, археограф, артист всех наименований, балетмейстер, библиограф, библиотекарь, ведущий научный сотрудник, главный научный сотрудник, главный хранитель фондов, дирижер, заместитель руководителя, руководитель, заведующий отделом, сектором, филиалом, руководитель сектора, звукооператор, звукорежиссер, инженеры всех наименований, инструктор, инспектор, искусствовед, концертмейстер, культорганизатор, контролер билетов, кассир, мастер, методист, механик, музыкальный руководитель, младший научный сотрудник, музейный смотритель, научный сотрудник, оператор, руководитель государственного учреждения и казенного предприятия, редактор, режиссер, старший научный сотрудник, техники всех наименований, хореограф, хормейстер, художники всех наименований, художественный руководитель, хранитель фондов, экскурсовод.
4. Должности специалистов спорта:
специалисты, в том числе: тренер, тренер-преподаватель, инструктор-методист, инструктор-спортсмен по спорту.