Қауымдық сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 12/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5265 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу үшін, жалпы көлемі – 8,8246 гектар жер учаскесін жер пайдаланушылардан алып қоймай 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "SilkNetCom" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі талшықты-оптикалық байланыс желісін (ТОБЖ) төсеу үшін жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын.
3. "Бұқар жырау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалысына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Арман Шалиевич Дардаковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19 марта 2019 года № 12/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2019 года № 5265
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 3 (три) года, без изъятия земельных участков у землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" для прокладки волоконно-оптической линии связи (ВОЛС), общей площадью – 8,8246 гектар.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "SilkNetCom" при использовании земельного участка в целях прокладки волоконно-оптической линии связи (ВОЛС) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Бухар-Жырауского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Дардакова Армана Шалиевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов