Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімінің 2019 жылғы 15 мамырдағы № 7 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 5347 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Бидайық ауылдық округінде жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жаңаарқа ауданы әкімінің орынбасары Бакытжан Мылтыкбайұлы Мұқанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Жаңаарқа ауданы әкімінің 2017 жылғы 21 сәуірдегі № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде № 4241 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 11 мамырында, "Жаңаарқа" аудандық газетінің № 18-19 (9808) санында 2017 жылдың 29 сәуірінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ю. Бекқожин

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба
Решение акима Жанааркинского района Карагандинской области от 15 мая 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 мая 2019 года № 5347
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в Бидайкском сельском округе Жанааркинского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Жанааркинского района Бакытжана Мылтыкбаевича Муканова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Признать утратившим силу решение акима Жанааркинского района от 21 апреля 2017 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4241, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 мая 2017 года, в районной газете "Жаңаарқа" 29 апреля 2017 года № 18-19 (9808)).
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ю. Беккожин