Төтенше жағдай жариялау туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 5364 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 2019 жылғы 19 қарашадағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімінің 19.11.2019 № 5 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" қаулысына және төтенше жағдайлардың алдын алу және жою бойынша аудандық комиссия отырысының 2019 жылғы 02 мамырдағы № 5 хаттамасына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы ауданы Абай ауылдық округі Айнабұлақ аулында техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қарқаралы ауданы әкімінің орынбасары М.Т. Садуакасов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Максутов

Об объявлении чрезвычайной ситуации
Решение акима Каркаралинского района Карагандинской области от 24 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 мая 2019 года № 5364. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 19 ноября 2019 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Каркаралинского района Карагандинской области от 19.11.2019 № 5 (вводится в действие со дня его первого офицального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 02 мая 2019 года № 5, аким Каркаралинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера в селе Айнабулак Абайского сельского округа Каркаралинского района.
2. Руководителем ликвидации назначить заместителя акима Каркаралинского района М.Т. Садуакасова и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Максутов