Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында карантин тоқтату туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 26 шілдедегі № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 5422 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және 2019 жылғы 24 шілдедегі № 06-07-2-28/416 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі мемлекеттік ветеринария-санитарлық бас инспекторының ұсынысының негізінде, Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында құстар арасында Ньюкасл ауруы бойынша карантин тоқтатылсын.
2. Родников ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 17 маусымдағы № 01 "Родников ауылдық округінің Қарасу ауылы аумағында карантин белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5391 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылы 21 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі Б.Ибраев

О снятии карантина с территории села Карасу Родниковского сельского округа
Решение акима Родниковского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26 июля 2019 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 июля 2019 года № 5422
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Осакаровская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 24 июля 2018 года № 06-07-2-28/416, аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять карантин по Ньюкаслской болезни среди птиц с территории села Карасу Родниковского сельского округа.
2. Признать утратившим силу решение акима Родниковского сельского округа от 17 июня 2019 года №01 "Об установлении карантина на территории села Карасу Родниковского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5391, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных актов Республики Казахстан 21 июня 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Ибраев