Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 20/166 "Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 32/284 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 5471 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Шет аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 наурыздағы №20/166 "Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4684 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 сәуірдегі №16 (10688) "Шет Шұғыласы" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 19 сәуірінде электрондық түрде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
Шет ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г.А. Мукушев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Төлеуқұлов

О внесении изменения в решение Шетского районного маслихата от 29 марта 2018 года № 20/166 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 3 сентября 2019 года № 32/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 сентября 2019 года № 5471
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Шетского районного маслихата от 29 марта 2018 года №20/166 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4684, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 12 апреля 2018 года №16 (10688), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 апреля 2018 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
предоставить из средств районного бюджета единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере 2 (двух) месячных расчетных показателей специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г.А. Мукушев
Секретарь районного маслихата Б. Тулеукулов