2019 жылға жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 6 ақпандағы № 896 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 6677 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7) тармақшасына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 6 февраля 2019 года № 896. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 7 февраля 2019 года № 6677
В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год в размере одного процента согласно приложению.