"Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 333 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 6849 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 7 қыркүйектегі № 133 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облыстық мәслихатының 07.09.2022 № 133 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 31 қазандағы Заңының 24-бабының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 15 ақпандағы № 89 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5748 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылғы 11 наурызында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 18 наурызында жарияланған) келесідей толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Қызылорда облысы бойынша іске асырылуы жоспарланатын жергілікті мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"42. Қызылорда қаласы СПМК-70 мөлтек ауданында 320 орынға арналған балабақшаның құрылысы және пайдалануға берілуі (2020-2024 жылдарға).
43. Қызылорда қаласындағы "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Арнайы медициналық жабдықтау базасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
44. "Қызылорда облысының білім басқармасының "Арал индустриалды-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мен Арал қаласындағы "Қызылорда облысының білім басқармасының "№ 2 облыстық арнайы санаториялық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
45. Арал қаласындағы Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облысының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Арал аудандық филиалы мен Айтеке би кентіндегі "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Қазалы аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).

О внесении дополнений в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июля 2019 года № 6849. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 7 сентября 2022 года № 133
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского областного маслихата от 07.09.2022 № 133 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 24 Закона Республики Казахстан от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 15 февраля 2017 года № 89 "Об утверждении перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5748, опубликовано 11 марта 2017 года в областных газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести" и 18 марта 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения:
перечень местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации по Кызылординской области, утвержденный указанным решением, дополнить строками следующего содержания:
"42. Строительство и эксплуатация детского сада на 320 мест в микрорайоне СПМК-70 города Кызылорда (на 2020-2024 годы).
43. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного учреждения "База специального медицинского снабжения" управления здравохранения Кызылординской области" в городе Кызылорда (на 2020-2022 годы).
44. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного казенного предприятия "Аральский индустриально-технический колледж" управления образования Кызылординской области" и коммунального государственного учреждения "Областная специальная санаторная школа-интернат № 2" управления образования Кызылординской области" в городе Аральск (на 2020-2022 годы).
45. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления Аральского районного филиала коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной государственный архив" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области и коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казалинская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравохранения Кызылординской области" в поселке Айтеке би (на 2020-2022 годы).

46. "Қызылорда облысының білім басқармасының "Шиелі индустриалды-аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мен Шиелі кентіндегі "Қызылорда облысының білім басқармасының "Облыстық балаларды оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
47. Шиелі кентіндегі "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Шиелі аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны мен Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облысының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Шиелі аудандық филиалыныңжылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
48. "Қызылорда облысының білім басқармасының "Жаңақорған аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны мен "Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі әкімшілік ғимаратының жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
49. Жаңақорған кентіндегі "Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны мен Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Қызылорда облысының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Жаңақорған аудандық филиалының жылу жүйесін жаңғырту және сервистік қызмет көрсету (2020-2022 жылдарға).
50. Қызылорда қаласы Ақжарма ауылдық округінде 150 орынға арналған мәдениет үйінің құрылысы және пайдалануға берілуі (2019-2023 жылдарға).".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 34-сессиясының төрағасы
Н. Әмитов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов

46. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного казенного предприятия "Шиелийский индустриально-аграрный колледж" управления образования Кызылординской области" и коммунального государственного учреждения "Областной детский реабилитационный центр" управления образования Кызылординской области" в поселке Шиели (на 2020-2022 годы).
47. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Шиелийская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравохранения Кызылординской области" в поселке Шиели и Шиелийского районного филиала коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной государственный архив" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области (на 2020-2022 годы).
48. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного казенного предприятия "Жанакорганский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области" и административного здания коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жанакорганского района" (на 2020-2022 годы).
49. Модернизация и сервисное обслуживание системы отопления коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жанакорганская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой" управления здравохранения Кызылординской области" в поселке Жанакорган и Жанакорганского районного филиала коммунального государственного учреждения "Кызылординский областной государственный архив" управления культуры, архивов и документации Кызылординской области (на 2020-2022 годы).
50. Строительство и эксплуатация дома культуры на 150 мест в аульном округе Акжарма города Кызылорда (на 2019-2023 годы).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 34 cессии
Кызылординского областного маслихата
Н. Амитов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
Н. Байкадамов