Қызылорда қаласында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 14652 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 6996 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 шілдедегі № 15661 қаулысымен

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Кызылорды
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 ноября 2019 года № 14652. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 ноября 2019 года № 6996. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 1 июля 2020 года № 15661

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 01.07.2020 № 15661 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 01.07.2020 № 15661 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Кызылорды согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы Б. Нуридинов
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "28" қарашадағы
№ 14652 қаулысына қосымша
Қызылорда қаласында салық салу объектісінің елді мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерi
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
1
Тәуелсіздік даңғылы және Әбілхайыр Хан көшесі қиылысынан басталады, одан әрі Тәуелсіздік даңғылы бойымен Су торабына дейін, әрі қарай Қызылжарма каналының бойымен Сұлтан Бейбарыс көшесіне дейін, одан әрі темір жол бойынан Қожа Ахмет Яссауи көшесіне дейін, Қожа Ахмет Яссауи көшесінен Қорқыт ата көшесіне дейін, темір жол бойымен Қуантқан Махамбетов көшесіне дейін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2020 года.
Исполняющий обязанности акима города Б. Нуридинов
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от "28" ноября 2019 года № 14652
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах города Кызылорды
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициент зонирования
1
Начинается с пересечения проспекта Тәуелсіздік и улицы Абилхайыр хана, далее вдоль проспекта Тәуелсіздік до Су торабы, далее вдоль канала Кызылжарма до улицы Султана Бейбарыса, далее вдоль железной дороги до улицы Кожа Ахмета Яссауи, с улицы Кожа Ахмета Яссауи до улицы Коркыт ата, вдоль железной дороги до улицы Куанткана Махамбетова.

1,75
2
Марал Ишан көшесінен басталып, темір жол бойына дейін, әрі қарай темір жол бойымен Сұлтан Бейбарыс көшесі қиылысына дейін, Саяхат шағын ауданы Қызылжарма каналы бойымен, одан әрі Самал көшесі бойынан Қызылжарма ауылдық округі шекарсымен Хон Бен До көшесіне дейін, Сырдария өзенінің сол жақ жағалауы.
1,74
3
Су торабынан басталып, Тәуелсіздік даңғылының бойымен Ягодка бағбандық серіктестігіне дейін, одан әрі Марал Ишан көшесі бойынан Су торабына дейін, Көшеней Рүстембеков көшесінен Ягодка бағбандық серіктестігіне дейін, Хон Бен До көшесінен темір жол бойына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы мен Сұлтан Бейбарыс көшесі қиылысынан басталып, темір жолға дейін, одан әрі темір жолдан Саяхат-35 көшесі мен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы қиылысына дейін, Сабалақ бағбандық серіктестігі.
1,58
4
Самал көшесінен басталып, Бәйтерек шағын ауданына дейін және Жезқазған трассасынан Рақым Алшынбаев көшесіне дейін, Әбу Насыр Әл-Фараби көшесінен Самал көшесіне дейін, Ягодка бағбандық серіктестігі, Бәйтерек шағын ауданы.
1,50
5
Тасбөгет кенті, Белкөл кенті, Ақжарма ауылдық округі, Ақсуат ауылдық округі, Талсуат ауылдық округі, Қарауылтөбе ауылдық округі, Қосшыңырау ауылдық округі, Қызылжарма ауылдық округі, Қызылөзек ауылдық округі.
1,25

1,75
2
Начинается с улицы Марал Ишан до железной дороги, далее вдоль железной дороги до пересечения улицы Султана Бейбарыса, микрорайон Саяхат вдоль канала Кызылжарма, далее с улицы Самал вдоль границы сельского округа Кызылжарма до улицы Хон Бен До, левый берег реки Сырдария.
1,74
3
Начинается с Су торабы вдоль проспекта Тәуелсіздік до дачного товарищество Ягодка, далее в доль улицы Марал Ишан до Су торабы, с улицы Кошенея Рустембекова до дачного товарищество Ягодка, с улицы Хон Бен До до железной дороги, начиная с пересечения проспекта Нурсултана Назарбаева и улицы Султана Бейбарыса до железной дороги, далее с железной дороги до пересечения улицы Саяхат-35 и проспекта Нурсултана Назарбаева, дачное товарищество Сабалак.
1,58
4
Начинается с улицы Самал до микрорайона Байтерек и с трассы Жезказган до улицы Ракима Алшынбаева, с улицы Абу Насыр Аль-Фараби до улицы Самал, дачное товарищество Ягодка, микрорайон Байтерек.
1,50
5
Поселок Тасбугет, поселок Белкуль, сельский округ Акжарма, сельский округ Аксуат, сельский округ Талсуат, сельский округ Карауылтобе, сельский округ Косшынырау, сельский округ Кызылжарма, сельский округ Кызылозек.
1,25