"Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі №5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 7009 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Сырдария ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Сырдария ауданы әкімінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 5 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6921 болып тіркелген, 2019 жылы 1 қазанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Рустемов

О признании утратившим силу решения акима Сырдарьинского района от 27 сентября 2019 года №5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима Сырдарьинского района Кызылординской области от 6 декабря 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 декабря 2019 года № 7009
В соответствии со статьей 27 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" аким Сырдарьинского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сырдарьинского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" от 27 сентября 2019 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6921, опубликовано 1 октября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Р. Рустемов