Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 54 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 3831 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Бейнеу ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 27 февраля 2019 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 марта 2019 года № 3831.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по Бейнеускому району, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Демократұлы) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ү. Әмірхановаға жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (Б. Демократулы) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Амирханову У.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әбілов
Бейнеу ауданының әкімдігінің
2019 жылғы 27 ақпандағы
№ 54 қаулысына
қосымша
Бейнеу ауданы бойынша 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абилов
Приложение
к постановлению акимата
Бейнеуского района
от 27 февраля 2019 года № 54
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по Бейнеускому району