Бейнеу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 54 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 шілдедегі № 135 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 шілдеде № 3951 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына сәйкес, Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 54 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3831 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
келесідей мазмұндағы реттік нөмірі 14 жолмен толықтырылсын:
"
14.
"Амина" жеке меншік балабақшасы
60
30150

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Бейнеуского района от 27 февраля 2019 года № 54 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 15 июля 2019 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 июля 2019 года № 3951
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бейнеуского района от 27 февраля 2019 года № 54 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3831, опубликовано 7 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменение и дополнение:
дополнить строкой, порядковый номер 14 следующего содержания:
"
14.
Частный детский сад "Амина"
60
30150

3-тен 7 жасқа дейін - 9464
";
"
Барлығы
2038
х
х
"
деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
Барлығы
2098
х
х
".
2. "Бейнеу аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Б. Демократұлы) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Бейнеу ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ү. Әмірхановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Әбілов

от 3 до 7 лет - 9464
";
строку
"
Всего
2038
х
х
"
изложить в новой редакции:
"
Всего
2098
х
х
".
2. Государственному учреждению "Бейнеу аудандық білім бөлімі" (Демократулы Б.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет - ресурсе акимата Бейнеуского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Амирханову У.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов