2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 360 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қаңтарда № 8245 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 38-бабы 5)-тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 14 қаңтардағы
№ 360 шешіміне қосымша
2019 жылға арналған жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері (теңге)
Тұрғын үй-пайдалану және коммуналдық қызметтер
1 000 текше метр

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год
Решение маслихата Костанайской области от 14 января 2019 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 января 2019 года № 8245. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение
к решению маслихата
от 14 января 2019 года № 360
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2019 год
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставки платы (тенге)
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубических метров