Арқалық қаласы Жалғызтал ауылында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы Жалғызтал ауылы әкімінің 2019 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 ақпанда № 8272 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылық министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринарлық санитарлық инспекторының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 01-20/1015 ұсынысы негізінде, Жалғызтал ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Арқалық қаласы Жалғызтал ауылында және осы ауылдың аумағында орналасқан "Оразалы" шаруашылық қожалығында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Жалғызтал ауылы әкімінің "Арқалық қаласы Жалғызтал ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 20 тамыздағы № 1 (2018 жылғы 05 қыркүйегінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 8012 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Арқалық қаласы Жалғызтал ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалғызтал ауылы
әкімінің міндетін атқарушы
А. Тулеубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитетінің
Қостанай облысы қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің
Арқалық қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Б.А. Қорғанбекова
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Арқалық
қалалық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Е.К. Канапин
КЕЛІСІЛДІ
"Арқалық қаласы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Қ.Б. Бейсенов

О снятии ограничительных мероприятий в селе Жалгызтал города Аркалыка
Решение акима села Жалгызтал города Аркалыка Костанайской области от 22 февраля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 февраля 2019 года № 8272
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Аркалыкская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 ноября 2018 года № 01-20/1015 аким села Жалгызтал РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с возникновением болезни бруцеллеза крупного рогатого скота на территории села Жалгызтал города Аркалыка Костанайской области и в находящемся на его территории крестьянском хозяйстве "Оразалы".
2. Признать утратившим силу решение акима села Жалгызтал "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Жалгызтал города Аркалыка" от 20 августа 2018 года № 1 (опубликовано 05 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8012).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Жалгызтал города Аркалыка" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Аркалыка Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Жалгызтал
А. Тулеубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аркалыкское городское управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Костанайской области
Комитета охраны общественного
здоровья Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан"
_________________ Курганбекова Б.А.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Аркалыкская городская
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________________ Канапин Е.К.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата города Аркалыка"
________________ Бейсенов К.Б.