Бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін арттыру туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 ақпандағы № 281 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 ақпанда № 8275 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 704-бабы 3-тармағына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 50-бабына сәйкес, Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге арттырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданылады.

О повышении ставок единого земельного налога
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 25 февраля 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 февраля 2019 года № 8275. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога, в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2020 года.