Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречное ауылы әкімінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 8242 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2018 жылғы 16 қазандағы № 01-20/487 ұсынысы негізінде Жітіқара ауданы Приречный ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Жітіқара ауданы Приречный ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллезы бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Жітіқара ауданының Приречный ауылы әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № 1 шешімінің (2018 жылғы 11 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7923 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Жітіқара ауданының Приречный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіп бойынша келесіні қамтамасыз етсін:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімінің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап, күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын.
4. Осы шешімнің орындалуын өз бақылауымда қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы
Приречный ауылының әкімі
С. Ходзинский
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігінің
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Жітіқара аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндет атқарушысы
____________________ Ю. Мокшев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жітіқара
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Т. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ Т. Рамазанов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима села Приречное Житикаринского района Костанайской области от 15 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2019 года № 8242
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Житикаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 октября 2018 года № 01-20/487, аким села Приречное Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории села Приречное Житикаринского района Костанайской области.
2. Признать утратившим силу решение акима села Приречное Житикаринского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 21 июня 2018 года № 1 (опубликовано 11 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7923).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Приречное Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села
Приречное Житикаринского района
С. Ходзинский
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
руководителя Республиканского
Государственного учреждения
"Житикаринское районное
Управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_____________________ Ю. Мокшев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Государственного
учреждения "Житикаринская
районная территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
______________________ Т. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
акимата Житикаринского района"
_________________ Т. Рамазанов