"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 9 қазандағы № 2-р шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қазанда № 8702 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "Златоуст ауылдық округінің", "Златоуст ауылдық округі" сөз тіркестері "Златоуст ауылының", "Златоуст ауылы" сөз тіркестерімен ауыстырылды – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылы әкімінің 14.01.2021 № 2-р шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-тармағы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының аумағында орналасқан жалпы көлемі 1,0899 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылы әкімінің 14.01.2021 № 2-р шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Сарыкөл ауданы Златоуст ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Умаров

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима Златоустовского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области 9 октября 2019 года № 2-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 октября 2019 года № 8702.
Сноска. По всему тексту решения словосочетание "Златоустовского сельского округа" заменено словосочетанием "села Златоуст", решением акима села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области от 14.01.2021 № 2-р (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким села Златоуст Сарыкольского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельный участок в целях прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, расположенного на территории села Златоуст Сарыкольского района общей площадью 1,0899 гектар.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения акима села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области от 14.01.2021 № 2-р (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Златоуст Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Умаров