Шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығын белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Пешков ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 8279 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19-бабының 1-тармағының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, Федоров ауданының Пешков ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне Қостанай облысы, Федоров ауданы, Пешков ауылдық округі, Пешков ауылы, Чкалов көшесі мекенжайында орналасқан жалпы алаңы 0,5257 гектар жер учаскесіне "Пешков ауылында газ тарату желілерін салу" жобасы бойынша газ тарату желілерін жүргізу мен пайдалану үшін шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы белгіленсін.
2. "Федоров ауданының Пешков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Федоров ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Пешков ауылдық округінің әкімі Ә. Ержанов

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут)
Решение акима Пешковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 25 февраля 2019 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2019 года № 8279
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 19, пунктом 4 статьей 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Пешковского сельского округа Федоровского района РЕШИЛ:
1. Установить право ограниченного пользования (публичный сервитут) государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" на земельный участок общей площадью 0,5257 гектар, расположенный по адресу Костанайская область, Федоровский район, Пешковский сельский округ, село Пешковка, улица Чкалова для прокладки и эксплуатации газораспределительных сетей по проекту "Строительство газораспределительных сетей в селе Пешковка".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Пешковского сельского округа Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Пешковского сельского округа А. Ержанов