2019 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 107 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 сәуірде № 6312 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңынын 9-бабы 7), 8) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях Актогайского района на 2019 год
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 17 апреля 2019 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 апреля 2019 года № 6312
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктами 7), 8) статьи 9, подпунктами 2), 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға арналған ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Ақтоғай ауданының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. 2019 жылға арналған ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Ақтоғай ауданының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в организациях Актогайского района на 2019 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, в организациях Актогайского района на 2019 год независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Арынов
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2019 жылғы "17" сәуірдегі
№ 107 қаулысына
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Актогай-АГРО" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140
2
2
2
"Ақтоғай ауданы әкімдігі Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық, жолаушы көлігі, автомобиль жолдары бөлімінің "Ақтоғай-Сервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
58
2
1
3
"Ақтоғай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
126
1
1
4
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
205
1
2
Ақтоғай ауданы әкiмдiгiнiң
2019 жылғы "17" сәуірдегі
№ 107 қаулысына
2-қосымша
2019 жылға арналған Ақтоғай ауданының ұйымдарында пробация қызметінің
есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскерлердің тізімдік санынан %)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Актогай-АГРО" фирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
140
2
2
2
"Ақтоғай ауданы әкімдігі Ақтоғай ауданының тұрғын үй-коммуналдық, жолаушы көлігі, автомобиль жолдары бөлімінің "Ақтоғай-Сервис" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
58
2
1
3
"Ақтоғай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
126
1
1
4
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақтоғай аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
205
1
2

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Арынов
Приложение 1
к постановлению акимата
Актогайского района
от "17" апреля 2019 года № 107
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения
свободы, в организациях Актогайского района на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Актогай-АГРО"
140
2
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Актогай-Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района, Акимата Актогайского района
58
2
1
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры отдела культуры и развития языков Актогайского района"
126
1
1
4
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
205
1
2
Приложение 2
к постановлению акимата
Актогайского района
от "17" апреля 2019 года № 107
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете
службы пробации, в организациях Актогайского района на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью фирма "Актогай-АГРО"
140
2
2
2
Коммунальное государственное предприятие "Актогай-Сервис" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Актогайского района, Акимата Актогайского района
58
2
1
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры отдела культуры и развития языков Актогайского района"
126
1
1
4
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Актогайская районная больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
205
1
2