Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы "Лебяжі ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 262/11 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 ақпандағы № 1-03/22 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 ақпанда № 6247 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы "Лебяжі ауданы бойынша мүгедектер үшін арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 262/11 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5267 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғабаев

О признании утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 7 ноября 2016 года № 262/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Лебяжинскому району"
Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 4 февраля 2019 года № 1-03/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 февраля 2019 года № 6247
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 7 ноября 2016 года № 262/11 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Лебяжинскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5267, опубликовано 23 ноября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев