Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № 207/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6434 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 98/20 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 98/20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Кодексінің 509-бабы 5-тармағына, 704-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 50-бабы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемесі 10 (он) есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлеріне бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі 10 (он) есе жоғарылатылсын.
3. Лебяжі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Павлодар облысы Лебяжі ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 24/6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5223 болып тіркелген, 2016 жылғы 1 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың аграрлық сектор, экология, энергетика, көлік және байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Аққулы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 19 июня 2019 года № 207/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2019 года № 6434. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 98/20
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21.09.2022 № 98/20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509, пунктом 3 статьи 704 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Аққулы.
2. Повысить ставки единого земельного налога в 10 (десять) раз на не используемые в соответствии земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Аққулы.
3. Признать утратившим силу решение Лебяжинского районного маслихата от 27 июля 2016 года № 24/6 "О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Лебяжинского района Павлодарской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5223, опубликованное 1 сентября 2016 года в информационно - правовой системе "Әділет").
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам аграрного сектора, экологии, энергетики, транспорта и связи.

5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, осы шешімнің 2 - тармағы 2020 жылдың 1 қаңтарына дейін әрекет етеді.
Сессия төрағасы Қ. Жиеналин
Аудандық мәслихат хатшысы С. Мүсінова

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, пункт 2 настоящего решения действует до 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Жиеналин
Секретарь районного маслихата С. Мусинова