2019 жылға арналған Павлодар ауданы бойынша бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 127/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 6342 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы по Павлодарскому району на 2019 год
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 2 мая 2019 года № 127/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 мая 2019 года № 6342
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Павлодар ауданы ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев
Павлодар ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "2" мамырдағы
№ 127/5 қаулысына
қосымша
2019 жылға арналған Павлодар ауданы бойынша
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
№ р/с
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, (адам)
Квотаның көлемі (жұмыскелердің тізімдік санынан), %
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарға арналған жұмыс орындарының саны, (адам)
1
"Луганск" өндірістік кооперативі

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях по Павлодарскому району, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района
от "2" мая 2019 года № 127/5
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы по Павлодарскому району на 2019 год
№ п/п
Наименование предприятия
Списочная численность работников, (человек)
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, (человек)
1
Производственный кооператив "Луганск"