Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округінің Красноармейка ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 4 қазандағы № 1-03-12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 6560 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округінің Красноармейка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 14 маусымдағы қорытындысы негізінде, Красноармейка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округі Красноармейка ауылының келесі көшелері:
"60 лет Октября" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Ленин" көшесі "Достық" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А. Вакпаев

О переименовании некоторых улиц села Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Красноармейского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 4 октября 2019 года № 1-03-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 октября 2019 года № 6560
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 14 июня 2019 года, аким Красноармейского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Красноармейка Красноармейского сельского округа Павлодарского района:
улицу "60 лет Октября" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Ленина" на улицу "Достық".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Вакпаев