Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 8 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2019 жылғы 2 қазандағы № 241 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қазанда № 5596 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 2021 жылғы 21 шілдедегі № 9
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің 21.07.2021 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабы 1, 2-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 3-тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 8 шешіміне (2019 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5089 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"сайлау учаскесінің орналасқан жері: Трудовое ауылы, "У.М. Ахмедсафин атындағы Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Трудовое ауылы, Григорьевка ауылы, Көктерек ауылы" .
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімі аппаратының басшысы М.Т. Дүйсембаеваға жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданының әкімі
Р. Елубаев

О внесении изменения в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 2 октября 2019 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 октября 2019 года № 5596. Утратил силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21 июля 2021 года № 9
Сноска. Утратил силу решением акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 21.07.2021 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об образовании избирательных участков на территории Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 20 декабря 2018 года № 8 (опубликовано 3 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5089) следующее изменение:
пункт 9 изложить в новой редакции:
"место нахождения избирательного участка: село Трудовое, здание коммунального государственного учреждения "Советская средняя школа имени У.М. Ахмедсафина";
границы избирательного участка: село Трудовое, село Григорьевка, село Коктерек".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области Дюсембаеву М.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Р. Елубаев