Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атыңдағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қаңтарда № 5213 болып тіркелдіЕскерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі əкімінің 29 шілде 2019 жыл № 37.
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі əкімінің 29.07.2019 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабы 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы 2018 жылғы 28 желтоқсан № 09-08/419 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Рузаев ауылдық округі Сарыадыр ауылында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының туындауына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі С.Қ. Оразалин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 января 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 января 2019 года № 5213. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 июля 2019 года № 37.
Сноска. Утратило силу решением акима Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29.07.2019 № 37 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 09-08/419, аким Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1.Установить ограничительные мероприятия на село Сарыадыр, Рузаевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа С.К.Оразалин