Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 14 қарашадағы № 108 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 қарашада № 5652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2019 жылғы 21 қазандағы № 01-11/108 ұсынысы негізінде, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі Трудовая Нива ауылының аумағында ірі қара мал арасында бруцеллез ошағының жойылуына байланысты шектеу іс - шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2019 жылғы 17 маусымдағы № 38 шешімінің (2019 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5446 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
әкім А. Нұртаев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 14 ноября 2019 года № 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 ноября 2019 года № 5652
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 21 октября 2019 года № 01-11/108, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия с территории села Трудовая Нива Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо - Казахстанской области в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области "Об установлении ограничительных мероприятий" от 17 июня 2019 года № 38 (опубликовано 21 июня 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5446).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким А. Нуртаев