Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 5212 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 – бабының 8) тармақшасына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 05 қарашадағы № 13-11/218 ұсынысы негізінде Конюхов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің Куломзино ауылында орналасқан "Куломзино" шаруа қожалығының аумағында мүйізді ірі қара мал бруцеллезіне іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Конюхов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қантардағы № 02 "Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4559 болып тіркелген, 2018 жылғы 02 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Конюхов ауылдық округінің
әкімі
Ж. Канышев

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 января 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 января 2019 года № 5212
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 05 ноября 2018 года № 13-11/218 аким Конюховского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бруцеллезу крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Куломзино", расположенного в селе Куломзино Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Конюховского сельского округа от 15 января 2018 года № 02 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4559, опубликовано 02 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Конюховского
сельского округа
Ж. Канышев