Шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 01 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қаңтарда № 5208 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Тимирязев ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспектордың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-12/194 ұсынуы негізінде, Дмитриев ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округінің Дмитриевка ауылындағы "Керей" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы ошағының жойылуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Дмитриев ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 05 шілдедегі № 8 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4831 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Т. Есләмов

О снятии ограничительных мероприятий
Решение акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2019 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 января 2019 года № 5208
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тимирязевского района от 25 декабря 2018 года № 15-12/194, аким Дмитриевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацией очага бруцеллеза среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Керей" в селе Дмитриевка Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Дмитриевского сельского округа от 05 июля 2018 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4831, опубликовано 18 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким округа Т. Ислямов