Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI "Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 327-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 4431 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14-бабы 1 тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 болып тіркелген) бұйрығына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VI шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ХХХII сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VІ "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах"
Решение Атырауского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 327-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 1 июля 2019 года № 4431
В соответствии с подпунктом 5) пунктом 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года №883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №12353) и статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Атырауский областной маслихат VI созыва на очередной ХХХII сессии РЕШИЛ:

1. Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 282-VI "Атырау облысы бойынша 2019-2021 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастардың тізбесін айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4299 тіркелген, 2018 жылы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в решение Атырауского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 282-VІ "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Атырауской области подлежащих субсидированию в 2019-2021 годах" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4299, опубликовано 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

көрсетілген шешімнің № 2 және № 3 қосымшалары осы шешімнің № 1 және № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау облыстық мәслихатының бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (І. Баймұқанов) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Сапаров
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

приложения № 2 и № 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1 и № 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Атырауского областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (И. Баймуханов).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Сапаров
Секретарь маслихата У. Зинуллин