Кентау қаласы бойынша елді мекендердің шекараларын өзгерту туралы
Бірлескен Түркістан облысы Кентау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 214 қаулысы және Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 266 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 5026 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық жер қатынастары бөлімі және Кентау қалалық сәулет және қала құрылысы бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, шекаралары өзгертілсін:
1) Иассы ауыл округіне қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 233,89 га және Шаға ауыл округіне қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 41,25 га жер учаскелері Хантағы ауылы елді мекенінің шегіне енгізіле отырып, Хантағы ауылы, Хантағы елді мекенінің жалпы ауданы 581,83 гектар;
2) Шаға ауыл округіне қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 22 га жер учаскесі Шоқтас саяжай кооперативінің шегіне енгізіле отырып, Шоқтас саяжай кооперативінің жалпы ауданы 225,465 гектар;
3) Ескі Иқан ауыл округіне қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 877,44 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Ескі Иқан ауыл округі, Ескі Иқан елді мекенінің жалпы ауданы 2033,03 гектар;
4) Қарнақ ауылына қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 183,7 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Қарнақ ауылы, Қарнақ елді мекенінің жалпы ауданы 2154,96 гектар;
5) Шаға ауыл округіне қарасты ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерден 673 гектар жер учаскесі елді мекеннің шегіне енгізіле отырып, Шаға ауыл округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы елді мекенінің жалпы ауданы 1315 гектарвболыпвөзгертілсін.
2. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

Об изменении границ населенных пунктов по городу Кентау
Совместное постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 26 апреля 2019 года № 214 и решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 апреля 2019 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 мая 2019 года № 5026
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимата города Кентау ПОСТАНОВИЛ и Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенных пунктов согласно представленным предложениям отдела земельных отношений совместно с отделом архитектуры и градостроительства города Кентау:
1) С присоединением в границы села Хантагы части земель сельскохозяйственного назначения сельского округа Иассы площадью 233,89 га и части земель сельскохозяйственного назначения сельского округа Шага площадью 41,25 га, общая площадь населенного пункта Хантагы, аула Хантагы составит 581,83 гектаров;
2) С присоединением в границы дачного кооператива Шоктас, части земель сельскохозяйственного назначения сельского округа Шага площадью 22 га, общая площадь дачного кооператива Шоктас составит 225,465 гектаров;
3) С присоединением в границы населенного пункта Ески Икан части земель сельскохозяйственного назначения площадью 877,44 гектар, общая площадь населенного пункта Ески Икан, сельского округа Ески Икан составит 2033,03 гектаров;
4) С присоединением в границы населенного пункта Карнак части земель сельскохозяйственного назначения площадью 183,7 гектар, общая площадь населенного пункта Карнак, аула Карнак составит 2154,96 гектаров;
5) С присоединением в границы населенного пункта Шага части земель сельскохозяйственного назначения площадью 673 гектар, общая площадь населенного пункта XXX лет Казахстана, сельского округа Шага составит 1315 гектаров.
2. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласының әкімі Д. Махажанов
Кентау қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Құрманбеков
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
3. Совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Д. Махажанов
Председатель сессии
маслихата города Кентау Ж. Курманбеков
Секретарь маслихата города Кентау Т. Балабиев